fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Leonora publikon pamje nga frizerja, do t’iu befasojë me grimin dhe stilin e flokëve

Loading...

Ajo është një prej këngëtareve më të njohura kosovare.

Leonora Jakupi është shumë e pëlqyer si për karrierën e saj si këngëtare ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është përherë në qendër të edieve rozë dhe publikut.

Sot, Leonora ka publikuar një pamje në të cilën shihet tek frizerja dhe ka rregulluar flokët shumë bukur.

Gjithashtu edhe grimi i thjeshtë po i rri shumë mirë./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Publikohet bashkëpunimi i ri i Era Istrefit (VIDEO)

albswiss.com

Ne po ngrihemi, Big Mama shfaqet provokuese në bikini

albswiss.com

“Roberta” i jep fund beqarisë, shkëlqen në vellon e bardhë

albswiss.com