fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Luana shkon në emision me patika, kështu s’e keni parë asnjëherë

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën shihet se në emision ka veshur patika.

E kështu rrallëherë e këmi parë Luanën./ORAinfo/

Të ngjajshme

E dhimbshme, ndahet nga jeta në moshë të re aktori i “Game of Thrones”

albswiss.com

Katër truke psikologjike që i bëjnë njerëzit t’ju pëlqejnë menjëherë

admin

Pajtesën po e zbukuron kaq shumë shtatzënia, ju ‘mahnit’ me pamjen

albswiss.com

I dashuri feston ditëlindjen, Dua e uron në mënyrë të veçantë

admin

Rovena ndryshon pamje, nuk do ta njihni

albswiss.com

Afrona shtatzënë, ky postim ka ngjallë shumë dyshime

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!