fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nuk e keni pritur, Albatrit Muqiqi jep lajmin e madh

Albatrit Muqiqi është këngëtari i mirënjohur kosovar.

Ai është djali i vetëm i çiftit Merita Spahiu dhe Nysret Muqiqi, përcjell ORAinfo.

Albatriti trashëgoi talentin e prindërve dhe tani është një këngëtar tejet i sukseshëm.

Ai së fundi ka dhënë lajmin se së shpejti do të sjellin një këngë së bashku me prindërit e tij./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fero publikon një foto nga fëmijëria, kështu ironizon me hip-hop artistët

albswiss.com

Blerona vishet në kompletet më të bukura ndonjëherë, mahnit me pamjen

albswiss.com

Tayna shfaqet pa pikë grimi, ndyshimi është i madh!

albswiss.com

Kujdes nga Caroline Flack

albswiss.com

Veterani i UÇK-së vullnetarisht ndërton lapidar (VIDEO)

albswiss.com

Adelina Tahiri tregon se sa fëmijë dëshiron ti ketë

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: