fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Vajza në foto, tani është një prej këngëtareve më të bukura kosovare

Adelina Berisha është këngëtarja që fillimisht u bë e njohur me këngët e saj për fëmijë.

Ajo është edhe tani një këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar foton më të ëmbël nga fëmijëria e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bukuroshja nga Drenica e cila po i ‘çmend’ ndjekësit në Instagram me fotografitë e nxehta

admin

Dasmë tjetër në estradë, martohen Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj

albswiss.com

Një femër me fat si Ryva, sapo pranoi dhuratën më të bukur

albswiss.com

Kim Kardashian tregon cili prej fëmijëve është kopje e Kanye West

albswiss.com

Learta e veshur me dallamë, reagimi i Njomzës do t’iu lë pa fjalë

albswiss.com

Fjalët prekëse të Lorit pas tërmetit: Ndjehem e pafuqishme

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: