fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Learta vishet në dimi e dallam, Njomza nuk përmbahet në reagimin

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Reja e Shyhrete Behlulit merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton që shumë momente nga jeta e saj t’i shpërndajë në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka realizuar një set fotografik ku shfaqet në veshje nusërie.

E kjo duket se e ka lënë pa fjalë kunatën e saj Njomzën e cila nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit këtë imazh./ORAinfo/

Të ngjajshme

Roberit do të vuaj kur ta shoh në këtë gjendje Nora Istrefin

albswiss.com

Kjo është bashkëshortja e Muhamed Sejdiut, këngëtarit të prekur nga koronavirusi

albswiss.com

Ariana ikë nga koronavirusi, ja ku ka përfunduar ajo!

albswiss.com

“Selini” martohet me këngëtarin e njohur 10 vjet më të vjetër

albswiss.com

Gazetarja, këngëtarja dhe kompozitorja e njohur vdiq sot, kështu kujtohet ajo

albswiss.com

Përfundon seriali, kështu përshëndetet me shikuesti ‘Xhenku’

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: