fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Mimoza vishet në minifund, provokon rëndë me këtë pamje

Loading...

Mimoza Shkodra po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më përfolura kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza shfaqet gjithmonë tejet tërheqëse pas ndarjes nga këngëtari Seldi Qalliu.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në një fustan të shkurtër e në tëp o duket tejet provokuese./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Tayna feston ditëlindjen, mbrëmë mori befasin më të bukur

albswiss.com

Vdes shoferi i njërës veturë së aksidentuar mbrëmë në Runik të Skenderajt

albswiss.com

Miley Cyrus dhe Cody Simpson e konfirmojnë lidhjen e dashurisë

albswiss.com
Loading...
Loading...