fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Qëndresa kthehet e lodhur në shtëpi, shikoni si e ka publikuar veten

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si gruaja e moderatorit të mirënjohur, Lainot Gashit.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janëq prindër të një vajze, përcjell ORAinfo.

Është Qëndrresa ajo më aktivja në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është kthyer e lodhur në shtëpi dhe ka publikuar veten në një gjendje jo edhe aq të mirë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ariana publikon imazhin me provokues nga Maldivet, do ta ‘shashtris’ Ermalin

albswiss.com

Rikthehet Elita Rudi, ky është paralajmërimi i saj

albswiss.com

Kaltrina Selimi s’po mund ta përballojë humbjen e nënës, ka këtë mesazh për fansat

albswiss.com

Me këtë imazh e nis ditën Learta!

albswiss.com

Mimoza mori surprizën më të bukur në ditëlindjen e 35-të

admin

Shuma marramendëse që Adelina shpenzoi për këtë veshje

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: