fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

‘Sasa’ sapo doli nga grimerja, do t’ju mahnisë me pamjen

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentin.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bëne dhe më të komentuar, shkruan ORAinfo.

Sasa është e përfolur shumë për jetë private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga grimerja dhe po duket si një kukull./ORAinfo/

Të ngjajshme

Leonora Poloska e ‘detyron’ vajzën të gatuaj ende pa i mbushur 2 vjet!

albswiss.com

Befason Lulja, grimohet si nuse për të dalë në qytet

albswiss.com

Elita tenton ta vë djalin në gjumë, shikoni si e ngacmon Gjiko

albswiss.com

Babai i saj feston ditëlindjen, Afrona me urim emocionues

albswiss.com

Meda publikon foton më të ëmbël me gruan dhe fëmijët, e gjithë vëmendja te Lulja

albswiss.com

LAJMI FUNDIT: Tër met 4.3 shkallësh në Kosovë

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: