fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Termeti shkund Durrsin, ndjehet edhe ne Tirane

Nje termet i forte eshte regjistruar mesnaten e sotme ne zonen e Kepit te Rodonit ndersa lekundjet jane ndjere deri ne Tirane.

Sipas njoftimit paraprak behet fjale per nje termet 4.8 rihter me epiqender ne Shetaj te Durresit, zone ne Kepin e Rodonit.

Të ngjajshme

Ky është zëvendësministri i radhës i emëruar nga kryeministri Kurti

albswiss.com

Një tjetër tërmet i fu qishem 6.4 ballë sh kund vendin tonë

news

Ja sa punëtorë shëndetësorë janë të prekur nga koronavirusi dhe sa të tjerë të izoluar

albswiss.com

Thaçi mirëpret ftesën e Grenellit për vazhdimin e dialogut në Washington

albswiss.com

Philip Reeker: SHBA-ja vazhdon bisedimet me BE-në për dialogun Kosovë-Serbi

albswiss.com

Mediumi amerikan e vlerëson të çuditshme mbështetjen e Izraelit nga Serbia dhe Kosova

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: