fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Neca shfaqet me fustan të shkurt e shumë provokues, vjen reagimi i papritur nga Learta

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e ulur në krevat e veshur me fustan të shkurt dhe shumë provokues.

Kësaj pamje nuk i ka rezistuar as kunata e saj, Learta e cila i ka komentuar me fjalë të ëmbla.

“Oooo ylll t’kam tyy”, ka qenë komenti i Leartës në foton e kunatës së saj, duke i dërguar edhe disa zemra. /ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Pamje të rënda! Momenti kur makina tërheq zvarrë të riun shqiptar

news

Kalendari astronomik

albswiss.com

Gjiko acarohet keq, kur Elita tenton të ia ha ushqimin

albswiss.com