fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ariana shkëlqen me dallome

Loading...

Nusja e Ermal Fejzullahut shkëlqen me dallomë.

Gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut, Ariana është ndër gratë më të komentuara dhe të pëlqyera të artistëve.

Ariana, e cila është nënë e katër fëmijëve, është në formë mjaft të mirë. Kjo shihet nga imazhet e ndryshme që ajo publikon për njerëzit e shumtë që e ndjekin në instagram, shkruan rtv21.
Ariana komentohet më së shumti për stilin e saj, por bukuroshen nuk e keni parë asnjëherë të veshur si nuse.

Por, së fundmi bukuroshja mori pjesë në një fotosesion për reklamim e veshjeve tradicionale, ku është shfaqur mjaft bukur e veshur me dallamë. Përmes fotografive të publikuara në Instagram Ariana është shprehur se traditat duhet ruajtur gjithmonë.

“Kur modernizimi kaplon botën, ne çdo ditë e më shumë e ruajmë traditën. E jona dhe gjithmonë me ne”, ka shkruar Ariana. Ariana dhe Ermali gëzojnë jetë të lumtur bashkëshortore.

Loading...

Të ngjajshme

Enca me poza provokuese nga Parisi, ja çka mori vëmendjen

albswiss.com

Shkelin paratë me këmbë, vajzat rrëfejnë si i fitojnë mijëra dollarë në ditë (FOTO)

albswiss.com

Ermal Fejzullahu flet nga ‘karantina’ e tij në Brezovicë: Durim edhe pak, do bëhet mirë për gjithë njerëzimin

albswiss.com