fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Fansat e Medës e publikojnë Lulen në këtë gjendje, shikoni reagimin e saj

Meda dhe gruaja e tij Lulja janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar.

Është gjithmonë Lulja ajo që merr vëmendjen më të madhe me paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Sot, fansat e Medës kanë publikuar në foto të çiftit e ku Lulja nuk duket në gjendje të mirë.

Mirëpo, kjo nuk e ka penguar atë pasi menjëherë e ka ripostuar në Instastory./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pse nuk po i fton askush nga “VIP-at” nëpër dasmat e fëmijëve të tyre Adelinën, Leonorën e Zanfinën?!

admin

Kjo është vajza e më e mirë e Lutfi Hazirit

albswiss.com

Kjo çantë e Leonora Jakupit kushton 7 mijë e 850 euro!

albswiss.com

Kur nëna thotë fjalët më të ëmbla për bijën, Nera me këto fjalë uron Bulzën për ditëlindje

albswiss.com

Nëna e Arta Bajramit vuan nga një sëmundje e rëndë, këngtarja flet hapur

albswiss.com

Lulja ishte në gjendje të rëndë, Lirimi jep lajmin e shumëpritur për ndjekësit

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: