fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Kush është femra qe e puthi Capital T?

Loading...

Është ndër këngëtarët me të dashur për publikun shqiptarë.

Ndonëse, rep-artisti i njohur, Capital T, mundohet që jetën private ta mbajë larg syrit të mediave, me postimin e fundit në Instagram i ka bërë të gjithë të mendojnë se është në lidhje.

Shenjë buzëkuqi në fytyrë shihet në fotografinë që reperi ka ndarë me ndjekësit. “Oooops ?”, ka shkruar Capital T krahas fotografi duke shtuar kështu dyshimet se është në lidhje.

Capital T më 23 nëntor ka publikuar projektin “Akull” tekstin e të cilit e ka shkruar vet artisti, muzikën e ka bërë BO Beatz dhe Cano Milano, mix/masterin Lorenc Alija, kurse videoklipin produksioni Imagine Films.

Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani numëron mbi 3 milionë klikime në Youtube.

Loading...

Të ngjajshme

Të gjithë në panik nga koronavirusi, por Anita bën veprimin me të cilin habiti të gjithë

albswiss.com

Zbulohet shkalla e tërmetit të dytë në Kosovë, kjo ishte epiqendra

albswiss.com

Lola sapo doli nga grimerja, do ta ‘çmend’ Dautin me këtë pamje

albswiss.com