fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Harroni të gjitha, nusja e Ledrit mori tërë vëmendjen në dasmën e Kreshës

Loading...

Mbrëmë, këngëtari i mirënjohur, Mc Kresha i dha fund beqarisë.

Këngëtari bëri një dasmë madhështore ndonëse nuk ishte paralajmëruar asgjë në medie, përcjell ORAinfo.

Në mesin e shumë të ftuarve ishin padyshim edhe kolegët e tij.

Edhe Ledri Vula ishte i pranishëm së bashku me të dashurën e tij, Sarën.

E Sara është ajo që mori gjithë vëmendjen me veshjen e saj./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Kaqurrele dhe zeshkane, kështu dukej Shkurte Fejza vite më parë

albswiss.com

A ju kujtohet koha kur Naim Abazi i vishte këmishat e Mihrijes?

admin

Nuk i respektoj rregullat e karantinës, Xeni shoqërohet në polici

albswiss.com