fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Yllkën e ka zbukuruar shumë shtatzënia, me këtë pamje do ta ‘shkri’ burrin e saj

Loading...

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur.

Duket se shtatzënia e ka zbukuar shumë Yllka Kuqin./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Publikohet fotografia e rrallë, kështu dukej Learta në kohën e luftës në Kosovë

albswiss.com

Mori zemrat e të gjithëve me pamjen, por do të befasoheni si është bërë ‘Kemali’ tani

albswiss.com

Rashica ka dalë me gruan e tij, vëmendje merr veshja e saj

albswiss.com