fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Meda përqafohet me këtë këngëtare, kjo s’do t’i pëlqejë Lules

Loading...

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari kosovar shumë i njohur për publikun.

Ai dhe gruaja e tij, Luljeta janë gjithmonë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Meda është shumë i ftuar këtë kohë në xhirime të emisioneve të ndryshme për Vitin e Ri.

Sot, Big mama ka publikuar një foto e përqafuar me Medën, e kjo duket se s’do t’i pëlqejë Lules./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Grenell r eagon në Twitter: Faleminderit Albin…

albswiss.com

Fermeri kosovar që kultivon 50 krerë buallica, 60 euro 1 kg djath (VIDEO)

albswiss.com

Liam Hemsworth dhe Maddison Brown ecin të përqafuar në New York

albswiss.com