fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Këta janë 2 fëmijët kosovarë që u mbytën në një lumë të Francës

Dy fëmijë me prejardhje nga Kosova që po jetonin në Saint-Etienne të Francës, humbën jetën aksidentalisht në një lumë.

Nëna e tyre u mundua t’i shpëtojë, por kur i nxjerri nga uji ata ishin pa shenja jete, transmeton Reporteri.net.

Siç u raportua nga mediat, dy fëmijët që humbën jetën ishin 5 dhe 2 vjeç.

Së fundmi, janë publikuar edhe fotografitë e të dy fëmijëvë që humbën jetën mbrëmjen e kaluar.

Të ngjajshme

Gani Geci ka një mesazh për Albin Kurtin

albswiss.com

Albin Kurti viziton Klinikën Infektive, tregon kur do të bëhet lehtësimi i masave

albswiss.com

Në ETC lëshohet muzikë serbe, ja çfarë bëri konsumatori kur e dëgjoj (Video)

albswiss.com

COOP-i zviceran jep 100.000 franga ndihmë për Shqipërinë

news

Këta janë hapat kryesorë që duhet ndërmarrë për parandalimin e koronavirusit

albswiss.com

Pamje që të lënë pa frymë: Pas tërmeve, Durrësi goditet nga stuhia (Video)

news
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!