fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Pajtesa po feston me burrin, vjehrrin e kunatën, dy zonjat befasojnë me pamjen

Loading...

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ishte roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ajo që e bëri një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Në një nga pjesët e serialit, ajo shihet duke festuar me Hamdinë, Republikën dhe Xhekun.

Duket se po ia kalojnë mjaftë mirë gjatë xhirimeve./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Aktori më i bukur turk është i dashuri i ‘Rejanit’, s’e keni ditur

albswiss.com

Ajsbergu që po lundronte në bregdetin argjentinas, u rrotullua dhe shfaqi pjesën e poshtme

admin

“Xhesika” e “kallë” Dubai me pozat e saj

albswiss.com