fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

80 vjeçari ‘ekspozon’ super femrën e tij, shikoni si reagojnë njerëzit

Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se të gjithë themi se dashuria nuk ka moshë. Por si reagojmë nëse në rrugë hasim një çift i cili ka një dallim të madh në moshë, na e tërheq vëmendjen tonë, apo jo?

Kjo video që do ta shihni është rregulluar vetëm ‘që t’i çudisin njerëzit’ në qytet. Por, ka raste edhe të vërteta që femrat e bukura dhe në moshtë të re të jenë në një lidhje ose të martohen me më të moshuar edhe atë në 80 vjeç. Video në vazhdim e tregon atë dhe si njerëzit habiten nga jo çfarë shohin:

Të ngjajshme

Bekë Berisha: Edhe nëna ime lexon libra tërë ditën, jo vetëm Albini – Ai është lazdran

albswiss.com

150 kosovarë kthehen të martën nga Suedia, Finlanda e Norvegjia

albswiss.com

Deputeti i VV-së për Shkëlzen Gashin: Të japë dorëheqje ose Kurti ta shkarkojë menjëherë

albswiss.com

Ahmeti: Kjo lagje e Prishtinës do të jetë nën masa të shtuara policore

albswiss.com

A do të jetë zgjidhje e dobishme zvogëlimi i numrit të ministrive?

albswiss.com

Thaçi falënderon Trumpin, thotë se pret përfundimin e dialogut me njohje reciproke

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!