fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Kush është mashkulli që po e puth me kaq dashuri Lolën, nuk është Dauti

Loading...

Lola Haradinaj është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo ëstë gruaja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Lola është një nënë shumë e përkushtuar por krahas kësaj ajo përkujdeset shumë që gjithmonë të paraqitet plot stil dhe tërheqëse.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet nën përqafimin e djalit të saj./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Harrojeni Damllën në serial, ajo në realitet është një super-femër

albswiss.com

Ricky Martin dhe burri i tij po presin sërish fëmijë

albswiss.com

Kate Upton publikon fotografi të rrallë të vajzës

albswiss.com