fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Afrona publikon foton e fundit për këtë vit, do ta ‘shkrijë’ Bleron me pamjen

Loading...

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, përcjell ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Pas dasmës, Afrona nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar foton e fundit për vitin 2019 e me këtë pamje duket se ajo do ta lë pa fjalë Bleron./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Motra e publikon Engjin në këtë gjendje, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

E dhimbshme: Ledri Vula vuan nga kjo sëmundje

albswiss.com

Gruaja e Albanit shfaqet plot stil nga Dubai, do t’ju mahnisë me pamjen

albswiss.com