fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ja si dukej nuse Shyhrete Behluli

Loading...

A doni ta shihni si dukej nuse Shyhrete Behluli.

E mirënjohura po aq edhe e pëlqyera Shyhrete Behluli është në mesin e artisteve që për vite me radhë i ka qëndruar besnike skenës muzikore shqiptare, shkruan Kosovarja.

Shyhrete Behlulin e njohim për vokalin e saj të ëmbël, të veçantë, tek edhe e kanë epitetuar ‘ bilbili i këngës’ , e njohim për shumë vite në top lista të këngëtareve më të dëgjuar, si dhe për shumë këngë të cilat u bënë hite e që shënuan gjurmë në historinë e muzikës shqiptare.

Të madhen sot këngëtare edhe pse në moshë kogja të shtyrë , e njohim edhe për elegancën e performancën e saj të veçantë në skenë.

Por, jo pak lexues e fansa të saj të shumtë gjithandej , janë kureshtarë ta dinë se si dukej ajo në vitet e hershme , në ditën e martesës , sidomos gjatë kohës kur ishte bërë nuse,shkruan Kosovarja, e cila nga arkivi i saj i pasur me foto të hershme që posedon të shumë fytyrave publike , të cilat na i kanë afruar gjatë intervistave me ta, kësaj radhe nxjerrë këtë foto tè Shyhretes kur ishte nuse.

Shyhretja – nuse për shyhret. A po jo?

Loading...

Të ngjajshme

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur kunata e Motrave Mustafa

albswiss.com

Njomza frizere e zonja, por në këtë gjendje e solli vetën

albswiss.com

Edona merr dhuratën me të bukur për 8 mars, nuk përmbahet në reagimin e saj

albswiss.com