fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Luana vishet në të kuqe për fetsë, provokon rëndë me këtë fustan

Loading...

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja shumë e pëlqyer shqiptare.

Përveç për profesionet e saj, Luana është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë, përcjell ORAinfo.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se është zbukuruar për natën e Vitit të Ri.

E me këtë pamje Luana po duket tejet provokuese./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Ermali ‘shkrihet’ pas Arianës, ja çka bën kur del në mbrëmë me të

albswiss.com

Dauti do të dashurohet edhe njëherë në të, Lola është bërë si ‘kukull’ sonte

albswiss.com

Duda Balje e bën “me shnet” autostradën “Arbën Xhaferi”

admin