fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Roberti ‘godet’ Norën, e priti Vitin e Ri me bukuroshen që ia mori zemrën

Loading...

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit, shkruan ORAinfo.

Por, para pak kohe ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

E mbrëmë, Viti e Ri, Roberti e priti bashkë me vajzën e tij, Renee./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Marina vishet e tëra në të kuqe, por vëmendjen mori diҫka tjetër

albswiss.com

Frika nga koronavirusi, Gresa e Besiana bëjnë këtë veprim për t’u mbrojtur

albswiss.com

Pas izolimit në shtëpi, shikoni si ka përfunduar Marina

albswiss.com