fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Marina po feston Vitin e Ri në Duabi, lë ‘gojëhapur’ me pamjen

Loading...

Marina është ndër moderatoret dhe femrat më të dashura për publikun.

Ajo dhe Getoar Selimi përbëjnë një ndër çiftet më të përfolura në publikl, përcjell ORAinfo.

Çifti këtë kohë kanë shkuar të festojnë Vitin e Ri në Dubai.

E pamja e Marinës është ajo që mori gjithë vëmendjen me pamjen./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Një kuzhiniere e zonja si Learta, sonte ka gatuar bukë të shtëpisë

albswiss.com

Me fustan të gjelbërt e frizur të rregulluar, Engji ju lë pa fjalë me pamjen sonte

albswiss.com

Motra e bëri ‘kukull’, vajza e Shyhretes lë ‘gojëhapur’ me pamje

albswiss.com