fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nuk do ta njihni Rinan, bën ndryshim drastik në pamje

Loading...

Rina bën ndryshim drastik në pamje.

Edhe rep artistja e njohur Rina Balaj është fokusuar në ndryshimet në pamjen e saj.

Ajo çka bie në sy është se edhe ajo sikur Dafina kanë dëshirë të bëjnë ndryshime me flokët e tyre, shkruan Kosovarja.

Rina së fundmi është paraqitur me stilin e flokëve “jamaikan” si dhe në sytë e saj vërehen lentet ngjyrë të kaltër.

E këto ndryshime kanë bërë që Rina të duket krejt një person tjetër.

Ndryshe, Rina dhe i dashuri i saj Sin Boy pak ditë më parë kanë sjellë këngën e re të tyre “Meredith” e cila po pëlqehet mjaft shumë.

Loading...

Të ngjajshme

Zbulohet ‘pajisja’ qe mbante të hollë belin e Taynes!

albswiss.com

Martohet Kresha, nusja e tij si një princesh me vello të bardhë, ja pamjet nga dasma

albswiss.com

Djali i Danit e lë ‘pas dore’ gruan, ja me kë po e kalon gjithë kohën

albswiss.com