fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

E tëra e mbuluar me ‘xixa’, Adelina sot po duket si ‘kukull’

Loading...

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tamam si një kukull./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Kunata e Motrave Mustafa bën një ‘ndryshim’ në pamje, shikoni si po duket tani

albswiss.com

Bleona bëhen gati për këngën e re, shfaqet e zjarrtë rrugëve të Amerikës

albswiss.com

Një gjyshje kaq tërheqëse si Albëria, lë ‘pa mend’ me pamjen e fundit

albswiss.com