fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Adelina ‘ju hyp skijave’, me këto lëvizje ajo merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja shumë e njohur për publikun, Adelina Tahiri po vazhdon të jetë tejet e përfolur.

Ajo është tejet e komentuar sidomos për jetën e saj tejet luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina është e njohur edhe për paraqitjet e saj tejet tërheqëse.

Ajo së fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend turistik.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke skijuar. Kaq bukur rrëshqet ajo mbi borë. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Është shumë vite më i ri se ajo, ky aktor i njohur është i dashuri i Sumrusë

albswiss.com

Lulja ka dalë t’i shijojë rrezet e diellit, por habit me këtë veprim

albswiss.com

Njihuni me bashkëshorten e ministrit Arben Vitia, ajo është një zonjë e rëndë

albswiss.com

Kaq bukur nuk i keni parë asnjëherë “Sheherazden” dhe “Onurin”

albswiss.com

Ariana e pakënaqur me flokët e saj, merr këtë vendim

albswiss.com

Luana ftoi edhe burrin e motrës në emision, por çka po bën kështu Geti

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!