fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ariana han mëngjesin në mes të plazhit, shikoni reagimin e Ermalit

Ariana Fejzullahu është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë çifit po i kalojnë pushimet në Maldives dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Ariana ka publikuar ku shihet duket e ngrënë mëngjesin në mes të plazhit e Ermali nuk heziton t’a fotografojë atë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Adelina pranon një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

Pas 7 vitesh, ndahen ҫifti shumë i njohur turk, mësohet se arsyeja ishte karantina

albswiss.com

Reja e Afrim Muqiqit blen veturë luksoze

albswiss.com

Shpiket makina që mban gjallë mëlçinë deri në shtatë ditë

albswiss.com

Luana Vjollca ndryshon look-un, mahnitë me pamjen e re

albswiss.com

Ky është momenti i përleshjes së asambleistit të PDK-së me zyrtarin e Prokurimit

news
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!