fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Arta Nitaj ‘qeras’ ndjekësit me një foto super-hot

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’.

Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Arta është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket super-hot./ORAinfo/

Të ngjajshme

Më se.ksi dhe natyrale nuk keni parë më përpara

admin

Nissan GT-R me krahë gjigantë, që nuk janë parë te ndonjë veturë tjetër

admin

Publikon imazh provokues që në mëngjes, Anxhelina Hadërgjonaj thotë se rregullat nuk vlejnë për të

admin

Leonora një kuzhiniere e mirë, kaq bukur i ka gatuar kiflet

albswiss.com

Egzona veshi fustanin që do e ëndërronin të gjitha, po duket ‘mahnitëse’

albswiss.com

Nëna e Gold Ag feston ditëlindjen, ai emocionon me fjalët për të

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!