fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

E veshur me shumë stil, Arbenita do ta “çmend” Feron

Ajo është femra më e komentuar e show-bizzit.

Arbenita Ismjali është nga femrat më seksi në estradën shqiptare, bukuroshja është duke e zhvilluar karrierën e saj në Britani dhe së fundmi ka publikuar një foto, shkruan lajmi.

Modelja ka magjepsur ndjekësit me bukurinë e saj në fotosesionin e fundit, ku shfaqet me një palë xhinse të kombinuara me një bluzë të bardhë të hapur në pjesën e shpinës.

Arbenita ka qenë mjaft e komentuar nga mediat rozë edhe për lidhjen e saj me reperin Fero.

Të ngjajshme

A është në lidhje dashurie? – Enca zbulon gjithçka

albswiss.com

Arta e bën edhe këtë gjest në Dubai!

albswiss.com

Këto janë dhjetë fakte mbi jetën e bilbilit Nexhmije Pagarusha

albswiss.com

Yllka e vajza e saj të veshura njësoj, po duket si motra

albswiss.com

Gresa e Shkurta sapo dhanë lajmin e madh që të gjithë e prisnin

albswiss.com

Lulja kështu e luan ‘çyçekun’ me kunatin e saj për 8 Mars!

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!