fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Egzona bëhet sërish nuse, me këtë frizurë do ta ‘shkrijë’ burrin e saj

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona është gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar si nuse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Me këtë video Afrona i tregon Bleros sa shumë po i mungon

albswiss.com

Enca Haxhia vjen joshëse edhe me veshje sportive

admin

Për Ditën e Nënës, Gëzimja sjell imazhin më të ëmbël me vajzën

albswiss.com

Nuk do ta njihni, kështu dukej Njomza vite më parë

albswiss.com

Njihuni me kunatën bukuroshe e Marinës, e dashura e vëllait të Getit

albswiss.com

‘Xhabnja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit, zbulon me shumë se ç’duhet

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!