fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

I riu që vishet si plak thotë fjalë të rënda për Presidentin Thaçi (VIDEO)

Sensacioni i rrjeteve sociale Yll Raqi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Natën me Fatmir Spahiun’ në televizionin publik të Kosovës.

Yll Raqi i cili u bë i njohur fal veshjes së tij e cila është tradicionale në emisionin e aktorit kosovar ka folur edhe për politikë, shkruan Albanienshow

Ai e ka komentuar edhe takimin në mes të Presidentit Hashim Thaçi dhe kandidatit për Kryeministër Albin Kurti,

MOS I HUMBISNIMgid

‘Koha e Hashim Thaçit ka kaluar është koha e Albin Kurtit, Thaçi duhet ta lëshoj pozitën. Ai dorën ia shtrengonte Vuçiçit, por Albin Kurtit jo’ ka thënë ylli i njohur me nofkën ‘Shabani’.

Ndiqeni intervistën më poshtë./Albanienshow

Të ngjajshme

Ariana ia bën vetes këto dhurata që do i donin të gjitha

albswiss.com

Interesim i pandryshuar i serbëve për t’iu bashkuar Policisë së Kosovës

admin

Kërkohet që Qeveria në detyrë të përfshijë edhe punëtorët pa kontrata pune në pakon financiare

albswiss.com

Afrona do ta ‘shkrijë’ Bleron me imazhin e fundit

albswiss.com

Kështu e llaston i dashuri Gentën, gjesti i saj i befason të gjithë

albswiss.com

8 burra dhe 8 gra, këto janë të dhënat e përgjithshme për koronavirusin në Kosovë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!