fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Kur ta shihni këtë foto të Adea Pulës thoni ‘mashallah’

Adea Pula është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo ishte një prej këngëtareve më të pëlqyera për fëmijë, përcjell ORAinfo.

Adea tani është larguar nga muzika por jo edhe nga publiku për të cilët ëstë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto e të të cilës ia ka shtuar mbishkrimin “Kur më sheh thuaj mashallah”./ORAinfo/

Të ngjajshme

Elvis Naҫi publikon foto me gruan e vajzën, të dyja janë veshur si princesha

albswiss.com

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ A e parashikoi filmi i animuar rrëzimin e helikopterit të Kobe Bryant në vitin 2017?

albswiss.com

Kështu e festoi ditëlindjen e vjehrrës Marina

albswiss.com

Learta dhe Engji vishen e rregullohen njësoj, po duken si binjake

albswiss.com

Albatriti e Egzona e qesin vajzën në shesh, ajo “ngrihet” nga i ftohti

albswiss.com

Aktori i njohur nga “Kafeneja jonë”, bën gjestin e madh për familjet që mbetën të pastreha

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!