fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Loredana la një ‘derë’ të hapur për bashkimin me Mozzik, ai i reagon ashpër ish-gruas

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku, shkruan ORAinfo.

Para pak kohësh, ata i dhanë fund martesës së tyre.

E mbrëmë në një intervistë, Lori deklaroi se nuk kishte një arsye të caktuar se pse ajo dhe Mozzik ishin ndarë.

Madje, ajo la një ‘derë të hapur’ për ribashkim me babin e vajzës së saj.

Por, duket se Mozzik nuk e mendon një gjë të tillë. Madje ai e quajti gënjeshtare Loredanën, duke thënë se fajëtore për ndarjen e tyre, ishte ajo./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ishte aktori më i bukur turk, e pabesueshme si është bërë tani Kemali

albswiss.com

Skuadra e Kosovës më e shtrenjtë se ajo e Malit të Zi

albswiss.com

Kobes dhe Vanessas iu shuhet ky plan familjar që e kishin

albswiss.com

Ja kush është ”Damlla” në jetën reale?

albswiss.com

Gëzimja dhe kunata e saj shtrojnë tavolinën për Vitin e Ri, janë rregulluar edhe vet

albswiss.com

Vajza e Sahides ka ditëlindjen, bëhet kaq e bukur për festë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!