fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Miriami dhe Albani bëhen prindër, publikojnë imazhin e djalit

Një lajmi mirë sot ka ardhur nga çifti Alban dhe Miriam Cani.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin e kanë dhënë vetë dy artistët nëpërmjet një postimi të njëjtë, ku shkruajnë fjalët më prekëse për vogëlushin e tyre dhe ku kanë zbuluar pak nga portreti i tij.

Ata kanë zbuluar edhe emrin që i kanë vendosur djalit të tyre, të cilin e kanë quajtur Duam. Kujtojmë se dyshja janë prindër edhe të një vajze të quajtur Ameli.

Të ngjajshme

Genta po e ‘çmend’ me këtë këngë të dashurin turk

albswiss.com

Shyhretja publikon foton më të ëmbël krah djalit dhe resë

albswiss.com

Vdes aktori i njohur botëror

albswiss.com

Macja ujk që kushton 2500 dollarë

albswiss.com

Një nënë e kujdesshme si kunata e Motrave Mustafa, kaq bukur i ka veshur fëmijët

albswiss.com

E patë veturën super luksoze të Taynes, por do të habiteni me çmimin marramendës

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!