fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Njësia Speciale arreston moderatorin në emision (VIDEO)

Njësia Speciale e kontrollon dhe e ndalon moderatorin

Në emisionin “Kojshia Show” i cili transmetohet çdo të diel në RTV 21, të ftuar ishin Baki Kelani – Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, bashkë me komandantin e Njësisë Speciale, Amir Gërgurin dhe Marigona Beadini, pjesëtare e Njësisë Speciale.

Para fillimit të emisionit, Njësia Speciale ka realizuar një kamerë të fshehtë me moderatorin, Sadri Imerin, që e kontrollon dhe e ndalon atë.

Të ngjajshme

Mitrovica merr vendim për për ndalimin e hyrjes së qytetarëve tek hapësirat e Liqenit Akumulues

albswiss.com

Koronavirusi në Shqipëri, këto janë shifrat e fundit

albswiss.com

Nora si ‘loҫkë’ e vërtetë, do ta ‘ҫmend’ Robertin me pamjen e fundit

albswiss.com

Albin Kurti: Do të vazhdojmë në detyrë, nuk dihet se a do të ketë Qeveri të re

albswiss.com

Si e priti nëna e Ledrit lajmin për nusen e djalit, zbulohet raporti vjehërr-re

albswiss.com

Rreziku nga koronavirusi, Kurti përmend mundësinë e komunikimit me ministra përmes e-mailave

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!