fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Tuna me djalin tek frizeri, të dy bëjnë ndryshime të ‘mëdha’ në pamje

Loading...

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet me emrin artistik, Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontibuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite të padiskutueshme, shkruan ORAinfo.

Tuna vazhdon të komentohet shumë, sidomos për paraqitjet e saj.

Sot përmes postimeve ajo ka treguar se bashkë me djalin kanë shkuar tek frizeri.

Djalit i ka bërë një frizurë të bukur, ndërsa vet po ndryshon ngjyrën e flokëve./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Të vërtetat për jetën e Big Mames që nuk i keni dëgjuar kurrë

albswiss.com

Luana shfaqet e mbështjellur vetëm me peshqir, do t’iu lë pa gjumë me pamjen e fundit

albswiss.com

Bora mbuloi oborrin e tyre, Albatriti dhe Egzona befasojnë me reagimin

albswiss.com
Loading...
Loading...