fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Deklaroi se ‘gratë e shëndosha nuk do të shkojnë në parajsë’, gruaja i bën të papriturën e madhe priftit (Video)

Gjatë fjalës së tij në ditën e fundit të një kampi të rinjsh, një prift në Brazil bëri një deklaratë që i kushtoi shumë shtrenjtë.Ai është shprehur se “gratë e shëndosha nuk do të shkojnë në parajsë”. Kaq ka mjaftuar që një grua, disa minuta më vonë të ngrihet dhe ta rrëzojë priftin nga skena. Ngjarja ka ndodhur në Sao Paolo të Brazilit.Ky predikim po mbahej për 50.000 të rinjtë e pranishëm, të cilët ishin në ditën e fundit të një kampi të organizuar për ta. Incidenti ndodhi pasi një grua arriti që t’ju ikte rojave.Ajo iu afrua më pas Atit Marcelo Rossi përgjatë ceremonisë në selinë e Cançao Nova (Komunitet brazilian i njohur për transmetime të materialeve fetare në internet), duke e hedhur atë nga skena. Nga ky incident prifti pësoi plagë të lehta dhe më pas ai u pa të ngjitej përsëri në skenë për të vazhduar fjalën e tij. Identiteti i gruas nuk bëhet i ditur, por pas incidentit ajo u arrestua nga policia lokale.

Të ngjajshme

Flet Ministri Vitia, tregon se sa orë në ditë do të lejohet lëvizja nga dita e hënë

albswiss.com

Albin Kurti i drejtpërdrejt: Taksa hiqet vetëm duke u zëvendësuar me reciprocitet, Thaçi e Vuçiq kanë bërë marrëveshje

albswiss.com

Foshnja shpëtoi mrekullisht, e kishte groposur e ëma për së gjalli

admin

Vdes zyrtari i njohur në QKUK

albswiss.com

Infektohet personi i parë me coronavirus në mjediset serbe në Kosovë

albswiss.com

Qenkan shqetësuar Krijuesit e “Mini-Shengenit”/ VV për marshimin në Tiranë: Vuçiç nuk vendos për shqiptarët

news
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!