fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Disa muaj pasi lindi djalin, Elita ka bërë një ndryshim ‘drastik’

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto, në të cilën ka zbuluar barkun.

Për disa muaj pas lindjes, bukuroshja tregon se ka rikthyer në formë trupin e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

‘Pajtesa’ poston foto të shtatzënisë, merr gjithë vëmendjen barku i saj

albswiss.com

Alarmohet Leonora Jakupi nga koronavirusi, ka një kërkesë

albswiss.com

Çifti i famshëm fejohet

albswiss.com

Shyhrete Behluli vishet si nuse për Bajram

albswiss.com

Ambasadori Heldt fton kryediplomatin Maas për kafe në Kosovë

albswiss.com

Kaqurrele dhe zeshkane, kështu dukej Shkurte Fejza vite më parë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!