fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Afrona me grimin më të ‘çuditshëm’ ndonjëherë, do të befasoheni si po duket

Loading...

Afrona Dika është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur Bleros.

Para pak muajve çifti bënë një dasmë madhështore dhe që po komentohet ende në medie, përcjell ORAinfo.

është Afron ajo më aktivja me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet me një grim tejet interesant, e kështu s’e keni parë më herët atë.

Me këtë pamje, Afrona çuditi ndjekësit./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Pasi u dobësua, Fifi bën edhe këtë ndryshim në pamje

albswiss.com

Dikur i ‘shkrinte’ meshkujt me bukurin e saj, kështu duket ‘Andrean’ si 50 vjeçare

albswiss.com

Harrojeni Xhenkun në serial, ju lë gojëhapur me pamjen në realitet

albswiss.com
Loading...
Loading...