fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

E grimosur Gjystja i ‘çmend’ të gjithë, por shikojeni si duket pa pikë grimi

Si rrallëherë Gjyste Vulaj shfaqet pa pikë grimi.

Këngëtarja Gjyste Vulaj kujdeset mjaft shumë për pamjen e saj të jashtme.

Andaj edhe fansave sigurisht se u ka interesuar se si duket ajo pa grim.

Së fundmi ishte vetë ajo e cila e ka publikuar një foto ku shfaqet natyrale, e veshur po ashtu me veshje sportive, siç nuk jemi mësuar ta shohim.

Gjyste Vulaj nuk po e lëshon fronin, madje po ua kalon edhe disa vajzave të reja.

Të ngjajshme

“Selinit” pas vdekjes së nënës po i ndodh një mrekulli

albswiss.com

Motrat Mustafa shfaqen për herë të parë pranë kunatës, kaq shumë e duan atë

albswiss.com

19 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej atëherë gruaja e Sinan Vllasaliut

albswiss.com

Agnesa ka dalë për shetitje me mbesën, por ky detaj i ‘çuditi’ të gjithë

albswiss.com

Teuta dhe Adonisi nuk e shijuan kurrë muajin e mjaltit, por kanë një zgjidhje tjetër

albswiss.com

Egzona habiti të gjithë, shikoni si është veshur vet dhe si e ka veshur vajzën

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!