fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj

Loading...

Sot, binjakët e Egzonës dhe Albatrit Muqiqit festojnë ditëlindjen e parë.

Familja e tyre kanë realizuar edhe një set fotografik në këtëditë kaq të rëndësishme për ta, përcjell ORAinfo.

Egzona e Albatriti kanë uruar me fjalët më të ëmbla djalin dhe vajzën.

e ajo që mori gjithë vëmendjen është se ata janë një kopje e Egzonës./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Leonora si kurrë më parë, tregon veturën e saj super të shtrenjtë

albswiss.com

Emocionohet Egzona, mori dhuratën më të bukur nga vajza sot

albswiss.com

Ermali nuk e lë rehat Arianën, shikoni çka i bën kur dalin

albswiss.com
Loading...
Loading...