fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj

Sot, binjakët e Egzonës dhe Albatrit Muqiqit festojnë ditëlindjen e parë.

Familja e tyre kanë realizuar edhe një set fotografik në këtëditë kaq të rëndësishme për ta, përcjell ORAinfo.

Egzona e Albatriti kanë uruar me fjalët më të ëmbla djalin dhe vajzën.

e ajo që mori gjithë vëmendjen është se ata janë një kopje e Egzonës./ORAinfo/

Të ngjajshme

Fjalët prekëse të Lorit pas tërmetit: Ndjehem e pafuqishme

albswiss.com

Luljeta publikon pamje të rralla nga ‘dita e grave’, kaq bukur e luan ‘çyçekun’

albswiss.com

Engji nuk po e duron të ftohtin, shikoni si vishet për të dalë

albswiss.com

Vajzat e Shyhretes në dasmë, të gjithë sytë kah ato

albswiss.com

Madheshtore ja çka i dhuroi SHBA,Kosovës

albswiss.com

E ‘tepron’ djali i Danit, bën ҫdo ditë të njëjtin veprim

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!