fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

Kurti e Mustafa shkëmbejnë letra, befason veprimi i Kadri Veselit

Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës nuk po merren vesh për koalicion tash e 100 ditë, por kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës duket se nuk është fare i shqetësuar.

Ai tre orë pas përfundimit të zgjedhjeve ka deklaruar se dalin në opozitë, dhe prej asaj kohe ka qëndruar si spektatorë.

Por, në zyrën e tij, ai sot ka pritur një fans të tij, këngëtarin Mozzik. Kanë shtreguar duartë dhe kanë buzëqeshur.

Të paktën një koalicion mes tyre qenka arritur, që ta përkrahin njëri-tjetrin.

Të ngjajshme

SHBA tha se s’ka marrëveshje sekrete për shkëmbim territoresh, ky është reagimi i Haradinajt

albswiss.com

Ambasadori zviceran i uron fat Kryeministrit Hotit: Kjo ju nevojitet më së shumëti, pasi do të udhëhiqni dialogun

albswiss.com

Kurti nuk vizitoi Veriun as pas 100 ditë qeverisje

albswiss.com

Kërkohet izolimi i këtyre shtatë fshatrave të Ferizajt

albswiss.com

OVL UÇK: Mos e përdorni flamurin e UÇK-së për interesa politike

albswiss.com

Pas paraqitjes në tubimin e VV-së, ish-ministri Vitia merr kritika, kjo është arsyeja

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!