fbpx
albswiss.com
Lajme Rinore

Kurti e Mustafa shkëmbejnë letra, befason veprimi i Kadri Veselit

Loading...

Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës nuk po merren vesh për koalicion tash e 100 ditë, por kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës duket se nuk është fare i shqetësuar.

Ai tre orë pas përfundimit të zgjedhjeve ka deklaruar se dalin në opozitë, dhe prej asaj kohe ka qëndruar si spektatorë.

Por, në zyrën e tij, ai sot ka pritur një fans të tij, këngëtarin Mozzik. Kanë shtreguar duartë dhe kanë buzëqeshur.

Të paktën një koalicion mes tyre qenka arritur, që ta përkrahin njëri-tjetrin.

Loading...

Të ngjajshme

Momenti kur Merkel sa nuk ia hoqi pallton Erdogan’it, video bëhet virale

albswiss.com

Pronat e Manastirit të Deçanit, zor t’i kthehen Kosovës

albswiss.com

Enver Idrizi kampion bote në karate merr goditje të rëndë LIVE në emision (VIDEO)

albswiss.com
Loading...
Loading...