fbpx
albswiss.com
Muzikë Rinore Showbiz

Një hallë si Biona, kështu i uron binjakët e Egzonës dhe Albatritit për ditëlindje

Loading...

Sot, binjakët e Egzonës dhe Albatrit Muqiqit festojnë ditëlindjen e parë.

Familja e tyre kanë realizuar edhe një set fotografik në këtëditë kaq të rëndësishme për ta, përcjell ORAinfo.

Një urim të veçantë binjakët kanë marrë edhe nga halla e tyre Biona.

Motra e Albatitit ka zgjedhur fjalët më të bukura për nipin dhe mbesën./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Temperaturat në minus, ‘Xhesika’ del në qytet me këtë veshje

albswiss.com

Belkizja poston foto nga pushimet, do ta “çmend” Milotin

albswiss.com

Miley dhe Kaitlynn shoqe edhe pas ndarjes (FOTO)

albswiss.com
Loading...
Loading...