fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Një hallë si Biona, kështu i uron binjakët e Egzonës dhe Albatritit për ditëlindje

Sot, binjakët e Egzonës dhe Albatrit Muqiqit festojnë ditëlindjen e parë.

Familja e tyre kanë realizuar edhe një set fotografik në këtëditë kaq të rëndësishme për ta, përcjell ORAinfo.

Një urim të veçantë binjakët kanë marrë edhe nga halla e tyre Biona.

Motra e Albatitit ka zgjedhur fjalët më të bukura për nipin dhe mbesën./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një nuse e ‘lazdruar’ si Adelina Tahiri, befason me veprimin e fundit

albswiss.com

Në ditëlindjen e djalit, Elita zbulon tatuazhin dhe vendin e tij të veçantë

albswiss.com

E bukur dhe me shumë stil, kështu dukej vjehrra e Elitës disa vite më parë

albswiss.com

Mimoza vishet në fustan të ngushë e të shkurtë, provokon rëndë me pamjen

albswiss.com

Gruaja e Nexhat Osmanit në këtë fustan ekspozon turpin e saj si ‘peshk’

albswiss.com

Zanfina Ismaili ndryshon stilin e flokëve, befason me pamjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!