fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Nusja e Milotit zbukurohet për të dalë, me këtë pamje ju lë ‘gojëhapur’

Loading...

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur kosovar.

Ai është pjesë e skenës muzikore shqiptare që një kohë të gjatë pa pauzuar asnjëherë, përcjell ORAinfo.

Miloti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj profesionale.

Shumë e përfolur dhe e komentuar është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e me këtë pamje do ta lë pa fjalë burrin e saj./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Egzona ia lë binjakët kunatës, shikoni si kujdeset Biona për ta

albswiss.com

Ronela shkon të frizerka, kaq joshëse nuk e keni parë asnjëherë

albswiss.com

‘Xhesika’ shfaqet gjysmë nudo, tregon sa ja ndryshoi trupin fitnesi

albswiss.com

Një grua kaq e zonja si Ariana, shikoni çka ka përgatitur sot për drekë

albswiss.com

Deklaratë e fuqishme e Adelinës, a është ky reagim ndaj Qumilit?

admin

Në muajin e fundit të shtatzënisë, Yllka ju befason me këtë foto

albswiss.com