fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Takohen aktorët e serialit ‘Mos ma lësho dorën’, shikoni si po duken

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po vazhdon të jetë një produkt shumë i suksesshëm i kinematografisë turke.

Ai po transmetohet edhe në publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Tani aktorët kanë përfunduar xhirimet dhe serialit i ka ardhur fundi.

E pas përfundimit të serialit janë takuar disa nga aktorët e këtij seriali.

Të gjithë duket se kanë filluar të ndryshojnë në pamje./ORAinfo/

Të ngjajshme

Lana Del Rey është gjigante në videoklipin e ri (VIDEO)

albswiss.com

Sia u bë pjesë e ekipit të “Scooby-Doo & Guess Who?” (VIDEO)

albswiss.com

Agnesa shfaqet e ‘zjarrtë’ nga Parisi, merr vëmendjen fustani i saj

albswiss.com

Robertin e ka marrë malli për vallëzim në dasma, befason me këtë veprim nga karantina

albswiss.com

‘Adnan çaji’ ka një mesazh për ata që po duan t’i thyejnë rekordin dhe nuset që martohen në Vushtrri

albswiss.com

Banorët në panik, kjo krijesë lëviz nëpër çatitë e shtëpive

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!