fbpx
Alb'swiss TV
Lajme Rinore

V des një mergimtar shqiptar në një aks ident fatal

Një ak sident trag jik ka ndodhur ë një autostradë në “Via Emilia” të Riminit, ku një makinë ka përplasur një 63-vjeçar. Ak sidenti ka qenë fatal, duke lënë të vde kur në vend burrin.

Nuk është e qartë nëse burri po shëtiste anash autostradës apo po kalonte përmes saj, shkruajnë mediat italiane.

Një makinë tip Mercedez e goditi atë e për pasojë, burri ka ndërruar jetë. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe ambulancat.

Mediat italiane raportojnë se vi ktima është një 63-vjeçar me origjinë nga Shqipëria, ndërsa identiteti i tij nuk bëhet me dije.

Të ngjajshme

Vdesin dy persona në rrethana të dyshimta në Prishtinë

albswiss.com

Vendimi dhe masat e Qeverisë për secilin qytetar

albswiss.com

Rikthehet Elita Rudi, ky është paralajmërimi i saj

albswiss.com

Kryeministri i Hungarisë uron Albin Kurtin

albswiss.com

Për herë të parë në jetë nuk u lejua ta falë namazin e Kurban Bajramit në xhami, ky është rrëfimi i plakut nga Prishtina

albswiss.com

Ky është liqeni ku humbën jetën tragjikisht dy fëmijët

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!