fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Me kë po shoqërohet Nora pas ndarjes nga Roberti?

Loading...

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, përcjell ORAinfo.

E pas ndarjes Nora po e shijon jetën e saj si beqare.

Së fundi ajo ka shkuar në Brezovicë me shoqen e saj Geta Beqën, e cila po e shoqëron Norën pas ndarjes nga Roberti./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Afrona e Blero gati për muajn e mjaltit, ja vendi luksoz ku do të shkojnë

albswiss.com

Dalin pamjet, momenti kur Mc Kresha e puthë nusën para dasmorëve

albswiss.com

Afrona e zonja në kuzhinë, shikoni ҫfarë po gatuan sonte për burrin e saj

albswiss.com