fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Afrona poston foto provokuese nga autobusi, reagon mënjëherë Blero

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte Afrona ka publikuar disa imazh ku shfaqet nga duke pozuar në autobus. Kjo pamje duke se i ka pëlqyer shumë Bleros.

“My love”, ka qenë përshkrimi që Blero ka bërë në fotografitë e postuara nga Afrona. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Morena Tarakun nuk do ta njihni me flokë të shkurta, ja si duket

albswiss.com

Njomza lajmërohet nga puna, lë ‘gojë hapur’ me veshjen

albswiss.com

Ndryshe nga të gjitha, Luana bëhet ‘Hirushe’ për Halloween

albswiss.com

Rusja superseksi tregon se çka i pëlqen të bëjë më së shumti në shtrat

admin

Adelina shkëlqen me foton e fundit, do ta “tranojë” burrin e saj

albswiss.com

“Simpatia e shkollës”- Këngë e re nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!